Sissy

SISSY vanemad

PKR.I-91137 JULIUS CESAR-G DEL SENTIERO DEI SOGNI

PKR.I-84644 ORIKA KURTS ANELE

Mul oli juba aastaid plaanis, et ükskord võtan endale grönendali tüdruku aga tundus, et selleni läheb veel mõni aasta.Aga juhuslikult nägin seda paaritust ja teadsin kohe, et see on see, kust minu grönnutüdruk tuleb.Suhtlesin kasvatajaga ja andsin enda poolsed soovid, et milline võiks tüdruk olla. Kasvataja saatis minule 4-ja tüdruku pildid ja sellise pildi põhjal tegin oma kutsika valiku ja nimeks sai Sissy.

15.08.22 Sissy 1 kuune

07. september sõitsime poola, peeaaegu saksa piiri lähedale, kohta nimega Wschowa. Ja nii algas pikk tee kodu poole (1250km).

Sissy oli haruldaselt vaikne ja rahulik kutsikas, talus pikka sõitu ilusti.Kuna tee oli pikk siis sai üks ööbimine ka hotellis tehtud ja ka öö möödus ilusti.Oma hädad tegi ta ilusti õigesse kohta ja lasi ka meil rahulikult magada.Koju jõudes ootas Sissyt ees suur kari. Tiiger, Elly Roosi ja Roosi pojad -6 kutsikat, kes olid Sissyst kuu aega nooremad. Tiiger arvas, et temale seda ühte musta tonti küll kogu sellele karjale juurde vaja ei ole.Aga ta oli leplik, las siis olla aga peaasi, et mind ei tülita.Roosi vaatas, et üks väike must laps on tulnud kuskilt, las ta olla aga minu omasi ta kiusata ei tohi.Roosi tegi täpselt vahet, et minu ja uustulnuk.Elly oli super, tema lapsendas kohe Sissy ära ja nende sõprus sai kohe esimesest hetkest alguse.Elly oli väga leplik ja kannatlik Sissy tirimiste ja närimiste ja ronimiste suhtes- nagu oleks tema oma see Sissyke.Samas Roosi kutsikaid Elly pelgas.Ei tea, kas oli emme Roosi autoriteet või midagi sellist aga jah, nende juurde ta ei kippunud.Aga Sissyga mahtus Elly isegi ühte pessa koos magama.Selline oli Sissy tuleku lugu.

09.sept.2021a.
24.aprill 2022 Kaunas

Sissyl oli edukas näitus Kaunases Junior klassis sai oma esimesed SERT-id kätte.