KUTSIKAD KÕIK BRONEERITUD

Meil kõik kutsikad broneeritud.Kutsikad saavad uutesse kodudesse hakata minema alates 27.08 Seni nad saavad veel Roosilt õpetussõnu ja muud kasulikku, no ja eks isa Tiiger annab ka veidi õpetust.

Rubriigid: Uudised | KUTSIKAD KÕIK BRONEERITUD kommenteerimine on välja lülitatud

KUTSIKAD SAID 1-KUU VANUSEKS

Kutsikad said ühe kuuseks 01.08.2018 Krattid on väga elurõõmsad, tralli jagub täiega.Söövad juba ilusti ilsa 3x päevas.Elu on lust ja lillepidu.Kui on palav siis saavad minna peitu kuudi alla, magavad välja ja läheb jälle trall lahti.Osadel kutsikatel omanikud juba olemas aga on veel mõni vaba, nii, et võta julgelt ühendust, kui soovid endale seda vahvat kratti koju!Kutsikad on valmis koju minema alates 28-august.Selleks ajaks on neil olemas eale vastav vaksiin, tehtud ussikuurid,käidud ka tohtri läbivaatusel, EURO-pass, kantud EKL-i registrisse ja saanud kaasa mõnusa pagasi tarkusi oma emmelt Roosilt, et kasvada parimaks koeraks!

Rubriigid: Uudised | KUTSIKAD SAID 1-KUU VANUSEKS kommenteerimine on välja lülitatud

ROOSIL JA TIIGRIL SÜNDISID KUTSIKAD 01.07.2018

01.07.2018 sündisid Roosi ja Tiigri paaritusest 4-poissi ja 2-tüdrukut.Poegimine algas 9.45 ja 12.00 sündis viimane kutsikas.Roosi oli väga tubli, sai kõigega ise hakkama.

 

Rubriigid: Uudised | ROOSIL JA TIIGRIL SÜNDISID KUTSIKAD 01.07.2018 kommenteerimine on välja lülitatud

BRENDA sai 13a.

Minu esimene belglane Brenda sai 13aastaseks.Ta on tõeliselt vahva koer.Reipalt käib teistega igapäevastel jalutuskäikudel kaasas, muidugi omas tempos aga ikkagi iga päev 3km sellises vanuses.Kui veidike rääkida milline on vana belglane siis Brenda enamus päevast ta magab, samas jälgib kogu aeg, et kes liigub ja mist toimub.Kondid on tal ikka kanged aga samas kui jalutuskäigul kohtab mõnda kutsupoissi siis viskab ikka selliseid erksaid hüppeid sisse, et vanusest ja kangusest pole lõhnagi.Noh ja kui see poiss on kadunud siis läheb oma temposse tagasi. Kuulmine ja nägemine on ka viletsaks jäänud aga kui keegi kuskil liigub siis tervitab kõva häälega.Endiselt meeldib Brendale last taga otsida, et kui Madli ennast ära peidab siis ütlen Brendale- otsi, kus laps on…! Siis kasutatakse nina, et tundub see toimib ilusti ja kui laps leitud siis oh seda rõõmu. Ja see kuidas meie memmeke naerab- see on lihtsalt niiii armas! Nimelt Brendal naerab, kui ma teda sügan või kui ma koju tulen.Belglased ongi sellised naervad koerad

 

Rubriigid: Uudised | BRENDA sai 13a. kommenteerimine on välja lülitatud

Selline kena paar ja varsti kutsikad!

Rubriigid: Uudised | Selline kena paar ja varsti kutsikad! kommenteerimine on välja lülitatud

Roosi ootab kutsikaid!!!

Roosi käis ultrahelis 22.06.2018 ja saime kinnitust, et ta ootab kutsikaid!

Eeldatav sündimise aeg on 30.06-02.07.2018a.

Kutsikate isa on meie oma Tiiger!

Kellel on huvi, võtke julgelt minuga ühendust Tel:56484333

Rubriigid: Uudised | Roosi ootab kutsikaid!!! kommenteerimine on välja lülitatud

Brenda I-pesakond saab täna juba 10 aastaseks!

Palju Õnne härra Tiiger! 10a. on ikka väärikas vanus juba!

Palju õnne kõigile Brenda I-le pesakonna koertele!

Rubriigid: Uudised | Brenda I-pesakond saab täna juba 10 aastaseks! kommenteerimine on välja lülitatud

Roosi ja Tiigri I- pesakond sai 1a.

06.02.2018 sai Roosi ja Tiigri esimene pesakond aastaseks.Vaatamata krõbedale ilmale tuli kogu pesakond kokku oma esimest aastat tähistama oma emme ja issi ja vanaema juurde.Kohal oli treener Kaidi Juurik, kes andis palju asjalike näpunäiteid ja viis ka läbi koolituse.Aitäh Kaidi!Meie toredast üritusest tegi pilte Daisy Pae.Aitäh Daisy!Koerad paremalt alates:Ronja, Roosi, Tiiger, Noora,Karl, Kelly, Loreta,Drago,Brenda.

Rubriigid: Uudised | Roosi ja Tiigri I- pesakond sai 1a. kommenteerimine on välja lülitatud

Roosi I pesakond.

Roosi I pesakonna kutsikad kõik on endale uued kodud leidnun!Veel saavad kutsikad 2-dädalat emme juures olla ja siis uutesse kodudesse oma vahvat elu elama!Kindlasti on mul veel plaanis Roosil kutsikaid saada aga hetkel ei oska öelda, kas see on aasta või kahe pärast.Eks elu näitab!

Rubriigid: Uudised | Roosi I pesakond. kommenteerimine on välja lülitatud

KUTSIKAD SÜNDINUD!

IMG_259806.02.2017 sündis meie kennelis üle mitme aasta taas pesakond.Sündis 4 – tüdrukut ja 2 -poissi. Hetkel vaba veel 3 tüdrukut.Kellel huvi helistage:56484333

Rohkem infot – lehel- Pesakonnad-Noolaroosi I pesakond Sündinud 06.02.2017

 

Rubriigid: Uudised | KUTSIKAD SÜNDINUD! kommenteerimine on välja lülitatud